Hotele na Kubie – lista TOP rekomendowanych noclegów

Tagi , , , ,

Przedstawiamy zestawienie – Hotele na Kubie – TOP rekomendowanych noclegów.

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

​Najlepsze hotele na Kubie z widokiem na morze

Melia Las Dunas

To pięciogwiazdkowy hotel położony tuż przy samej plaży w Guardalavaca! Dzięki idealnemu położeniu obiektu, można w nim podziwiać morze już ze swojego pokoju hotelowego. Hotel jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, od młodszych, po starsze. Ponadto atutem hotelu jest obsługa all inclusive. Do wyboru goście hotelowi mają apartamenty oraz pokoje hotelowe. Dodatkowo hotel posiada kilka barów oraz 14 różnych restauracji. Co więcej, można tam spróbować dań z różnych części świata. Każdy gość w tym hotelu znajdzie coś dla siebie, zaczynając od relaksu, a kończąc na przeróżnych atrakcjach.

Umbrellas and out of focus people at a beach in Cayo Coco (Coco key), a natural tourist destination in Cuba
Cayo Coco (Coco key), licencja: shutterstock/By Kamira

Memories Jibacoa

To hotel położony przy samej plaży w miejscowości Playa Jibacoa. Hotel przeznaczony jest dla osób dorosłych. Jest to idealne miejsce do wypoczynku, z dala od miejskiego zgiełku. W ofercie hotelu znajduje się strefa fitness, odkryty basen oraz przeróżne animacje dla dorosłych, a więc nie zabraknie w nim atrakcji. Naturalne otoczenie oraz pobliskie lasy to nie jedyny atut tego hotelu. Jest to również ośrodek all inclusive. W tym hotelu goście z pewnością poczują się zaopiekowani. Nie ma tu miejsca na nudę.

Cayo Guillermo Resort Kempinski 5*

To inny niż wszystkie, lecz również jeden z najlepszych hoteli na Kubie. Widok na morze to nie jedyne, co oferuje hotel! Bowiem wyróżniają go również domki na wodzie! Jest to niebywała atrakcja. Obiekt mieści się w zachodniej części Cayo Guillermo. Hotel posiada restaurację, basen oraz strefę spa. Jest to hotel all inclusive. To idealne miejsce do odpoczynku. Jest to jedyny taki hotel na Kubie.

Meliá Internacional Varadero

To pięciogwiazdkowy hotel, usytuowany przy białej plaży w miejscowości Vadero. Niebywałym atutem hotelu jest położenie przy samej plaży, a co za tym idzie – widok na morze. Nie trzeba nawet wychodzić z hotelu, by zachwycać się pięknem kubańskiej przyrody. Dodatkowo Hotel posiada 12 barów oraz 15 restauracji. Obiekt ma wbudowane cztery baseny, jacuzzi oraz strefę spa. To idealne miejsce do wypoczynku.

​Najlepsze hotele przy plaży na Kubie

Meliá Internacional Varadero

To pięciogwiazdkowy hotel, usytuowany przy białej plaży w miejscowości Vadero. Niebywałym atutem hotelu jest położenie przy samej plaży, a co za tym idzie – widok na morze. Nie trzeba nawet wychodzić z hotelu, by zachwycać się pięknem kubańskiej przyrody. Ponadto Hotel posiada 12 barów oraz 15 restauracji. Obiekt ma wbudowane cztery baseny, jacuzzi oraz strefę spa. To idealne miejsce do wypoczynku.

SANTA CLARA, CUBA: The building is in a classic style in the city center.
SANTA CLARA, CUBA: , licencja: shutterstock/By Anna ART

Melia Las Dunas

To pięciogwiazdkowy hotel położony tuż przy samej plaży w Guardalavaca! Dzięki idealnemu położeniu obiektu, można w nim podziwiać morze już ze swojego pokoju hotelowego. Hotej jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, od młodszych, po starsze. Atutem hotelu jest obsługa all inclusive. Do wyboru goście hotelowi mają apartamenty oraz pokoje hotelowe. Hotel posiada kilka barów oraz 14 różnych restauracji. Można tam spróbować dań z różnych części świata. Każdy gość w tym hotelu znajdzie coś dla siebie, zaczynając od relaksu, a kończąc na przeróżnych atrakcjach.

Paradisus Princesa Del Mar

To hotel położony przy plaży w Varadero – w ostatniej części półwyspu Hicacos. Jest to hotel bardzo luksusowy, pięciogwiazdkowy. To hotel przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Obiekt posiada luksusowe wille i apartamenty. Jest to połącznie luksusu z romantycznością. Hotel zapewnia intymność, gdyż jest to duży obiekt. W niektórych apartamentach, na tarasie znajduje się jacuzzi, co jest dodatkowym atutem hotelu. W tym samym czasie można podziwiać piękno morza oraz odpoczywać w jacuzzi.

Hotele na Kubie z basenem

El Campesino Yuri y Nino

Hotel położony w miejscowości Viñales z zewnętrznym basenem, restauracją oraz barem. Dzięki wbudowanej klimatyzacji temperatura w hotelu jest przyjemna, a każdy gość może ją zmienić w swoim pokoju hotelowym. Hotel ponadto dysponuje bezpłatnym WiFi. To idealne miejsce do wypoczynku. Obiekt posiada prywatny, bezpłatny parking dla gości hotelowych. Ponadto w hotelu można odpocząć i poczuć klimat miejsca wychodząc na wspólny ogród. W pobliżu hotelu znajdują się takie miejscowości jak Vega, Cuartel oraz Las Delicias.

Hotel Melia Las Dunas

Położony jest w Cayo Santa Maria. Jest to hotel z krytym basenem oraz z czterema basenami otwartymi. Hotel zaprasza wszystkich gości. Mile widziane są tutaj rodziny z dziećmi oraz osoby niepełnosprawne. W tym hotelu każdy znajdzie cos dla siebie. Hotel posiada taras z ogrodem, dzięki czemu jest to idealne miejsce do wypoczynku. Obiekt posiada bezpłatny parking oraz WiFi.

Memories Jibacoa

Hotel tylko dla dorosłych, położony przy samej plaży w miejscowości Playa Jibacoa. Jest to idealne miejsce do wypoczynku, z dala od miejskiego zgiełku. W ofercie hotelu znajduje się strefa fitness, odkryty basen oraz przeróżne animacje dla dorosłych. Memories Jibacoa to obiekt, który łączy ze sobą aktywne spędzenie czasu z odpoczynkiem. Ponadto naturalne otoczenie oraz pobliskie lasy to nie jedyny atut tego hotelu. Jest to również ośrodek all inclusive. W tym hotelu goście z pewnością poczują się zaopiekowani.

​Najlepsze hotele na Kubie w przystępnych cenach

El Campesino Yuri y Nino

Hotel położony w miejscowości Viñales z zewnętrznym basenem, restauracją oraz barem. Hotel zaprasza osoby w każdym wieku. Dla każdego gościa zapewniona jest moc atrakcji. Hotel dysponuje bezpłatnym WiFi. Jest o idealne miejsce zarówno do wypoczynku, jak i do aktywnego spędzania czasu. Obiekt posiada prywatny, bezpłatny parking dla gości hotelowych. W hotelu można odpocząć i poczuć klimat miejsca wychodząc na wspólny ogród. W pobliżu hotelu znajdują się takie miejscowości jak Vega, Cuartel oraz Las Delicias.

Viñales is a beautiful and lush valley in Pinar del Río province of Cuba.
Viñales , Cuba., licencja: shutterstock/By Inspired By Maps

Ambos Mundos

Hotel w Hawanie. Jest to hotel usytowany blisko centrum. Nie jest to jednak jedyny pozytyw tego miejsca. Hotel jest w przystępnej cenie i w dobrej jakości usług. Obiekt jest również usytuowany blisko wszystkich najważniejszych atrakcji. Z hotelu blisko jest do różnorodnych muzeów, restauracji, czy też osiedlowych butików, a co najważniejsze – nad morze. 

Acuazu

Położony w miejscowości Varadero. Acuazu to hotel nie tylko z idealnym położeniem, ale również ceną. Jest to tani hostel, ale dobrej jakości. Dzięki położeniu w samym środku Kuby – z hotelu, autobusami można dojechać we wszystkie możliwe miejsca! Obiekt posiada wszystko, czego można oczekiwać od krótkiego wyjazdu w dobrej cenie.

​Najlepsze hotele na Kubie dla rodzin

Melia Las Dunas

Pięciogwiazdkowy hotel położony blisko plaży w Guardalavaca. Hotel jest idealny na krótki wyjazd, jak i na dłuższy czas. Jest to idealny wybór hotelu dla rodzin z dziećmi. Wyróżnia go obsługa all inclusive. Ponadto do wyboru goście hotelowi mają apartamenty oraz pokoje hotelowe. Hotel posiada kilka barów oraz 14 różnych restauracji. Można tam spróbować dań z różnych części świata. Dodatkowo każdy gość w tym hotelu znajdzie coś dla siebie, zaczynając od relaksu, a kończąc na przeróżnych atrakcjach. W tym hotelu nie ma miejsca na nudę! Dzieci z pewnością będą zaskoczone i szczęśliwe licznymi zabawami, również z animatorami.

El Campesino Yuri y Nino

Hotel położony w miejscowości Viñales z zewnętrznym basenem, restauracją oraz barem. Hotel zaprasza osoby w każdym wieku. Dla każdego gościa zapewniona jest moc atrakcji. Hotel dysponuje bezpłatnym WiFi. Jest o idealne miejsce zarówno do wypoczynku, jak i do aktywnego spędzania czasu. Obiekt posiada prywatny, bezpłatny parking dla gości hotelowych. W hotelu można odpocząć i poczuć klimat miejsca wychodząc na wspólny ogród. Dodatkowo w pobliżu hotelu znajdują się takie miejscowości jak Vega, Cuartel oraz Las Delicias.

Meliá Internacional Varadero

Pięciogwiazdkowy hotel, usytuowany przy białej plaży w miejscowości Vadero. Hotel zaprasza wszystkich – osoby starsze, niepełnosprawne oraz rodziny z dziećmi. Każdy w ofercie hotelu znajdzie coś dla siebie. Niebywałym atutem hotelu jest położenie przy samej plaży oraz widok na morze. Nie trzeba nawet wychodzić z hotelu, by zachwycać się pięknem kubańskiej przyrody. Ponadto hotel posiada 12 barów oraz 15 restauracji. Obiekt ma wbudowane cztery baseny, jacuzzi oraz strefę spa. To idealne miejsce do wypoczynku. Hotel urządzony jest z odrobiną przytulności i romantyczności. W hotelu nie ma miejsca na nudę, a co najważniejsze dla dzieci – czeka ich tu moc atrakcji!

Fusterlandia – sztuka kubańskiego artysty José Fustera (wyspykaraibskie.pl)

Kuchnia kubańska – co warto skosztować będąc na Kubie? (wyspykaraibskie.pl)

​Najbardziej luksusowe hotele na Kubie

Meliá Internacional Varadero

Jeden z najbardziej luksusowych hoteli na Kubie. Jest to pięciogwiazdkowy hotel, usytuowany przy białej plaży w miejscowości Vadero. Niebywałym atutem hotelu jest położenie przy samej plaży, a co za tym idzie – widok na morze. Nie trzeba nawet wychodzić z hotelu, by zachwycać się pięknem kubańskiej przyrody. Hotel posiada 12 barów oraz 15 restauracji. Co więcej, obiekt ma wbudowane cztery baseny, jacuzzi oraz strefę spa. To idealne miejsce do wypoczynku. Hotel urządzony jest z odrobiną przytulności i romantyczności.

Cayo Guillermo Resort Kempinski 5*

To inny niż wszystkie, lecz również jeden z najlepszych hoteli na Kubie. Wyróżniają go domki na wodzie! Jest to niebywała atrakcja. Obiekt mieści się w zachodniej części Cayo Guillermo. Hotel posiada restaurację, basen oraz strefę spa. Jest to hotel all inclusive. To idealne miejsce do odpoczynku. Jest to jedyny taki hotel na Kubie.

Gamag between the palm trees in hotel Melia Cayo Guillermo. Cuba.
Cayo Guillermo. Cuba., licencja: shutterstock/By

Melia Las Dunas

Pięciogwiazdkowy hotel położony tuż przy samej plaży w Guardalavaca! Dzięki idealnemu położeniu obiektu, można w nim podziwiać morze już ze swojego pokoju hotelowego. Hotej jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, od młodszych, po starsze. Ponadto atutem hotelu jest obsługa all inclusive. Do wyboru goście hotelowi mają apartamenty oraz pokoje hotelowe. Hotel posiada kilka barów oraz 14 różnych restauracji. Można tam spróbować dań z różnych części świata. Dodatkowo każdy gość w tym hotelu znajdzie coś dla siebie, zaczynając od relaksu, a kończąc na przeróżnych atrakcjach.

Paradisus Princesa Del Mar

Hotel położony w Varadero. Jest to hotel bardzo luksusowy, pięciogwiazdkowy. Co więcej, znajduje się blisko plaży, w ostatniej części półwyspu Hicacos. To hotel przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Obiekt posiada luksusowe wille i apartamenty. Jest to połącznie luksusu z romantycznością. Jednocześnie w hotelu można poczuć się intymnie, gdyż jest to duży obiekt. Niektóre apartamenty zapewniają na tarasie jacuzzi, co jest dodatkowym atutem hotelu. Jednocześnie można podziwiać piękno morza oraz odpoczywać w jacuzzi. Hotel posiada wiele restauracji oraz room service 24 godziny na dobę.

Najlepsze butikowe hotele na Kubie

Melia Buena Vista

To jeden z butikowych hoteli na Kubie. Wyróżnia go klasa, szyk oraz dobry styl – połączenie historii z nowoczesnością. Jest to pięciogwiazdkowy hotel. Dodatkowo Obiekt skierowany wyłącznie dla osób dorosłych. Jest idealnym wyborem dla par, które chcą odpocząć lub aktywnie spędzić czas. Dodatkowo to miejsce zaskakuje swoją atrakcyjnością. Hotel jest położony w zachodniej części Cayo Santa Maria, a goście hotelowi mogą korzystać aż z trzech plaż wokół hotelu. Obiekt posiada wiele miejsc, gdzie można zjeść kolację lub romantycznie spędzić czas. Dla gości zapewniony jest bezpłatny butler, który pomoże w różnych sytuacjach, np. w rezerwacji stolika lub masażu.

A beauty view of guanabo beach in cuba
Kuba, licencja: shutterstock/By javier gonzalez leyva

Meliá Internacional Varadero

Jeden z najbardziej luksusowych hoteli na Kubie. Co więcej, jest to pięciogwiazdkowy hotel, usytuowany przy białej plaży w miejscowości Vadero. Niebywałym atutem hotelu jest położenie przy samej plaży, a co za tym idzie – widok na morze. Ponadto nie trzeba nawet wychodzić z hotelu, by zachwycać się pięknem kubańskiej przyrody. Ponadto Hotel posiada 12 barów oraz 15 restauracji. Obiekt ma wbudowane cztery baseny, jacuzzi oraz strefę spa. To idealne miejsce do wypoczynku.

Royalton Hicacos Resort to kurort w Vardero

Jest to „królewski”, pięciogwiazdkowy hotel, wyłącznie dla osób dorosłych. W swojej ofercie posiada luksusowe apartamenty. Dodatkowo prawie każdy apartament i pokój hotelowy posiada swój balkon na wyłączność. Hotel w swojej ofercie posiada również basen, liczne restauracje, bary, centrum spa oraz fitness. To idealny hotel zarówno do relaksu, jak i do aktywnego spędzenia czasu.

Caribbean beach of Cayo Jutias, Cuba. Wild nature with wooden trunks and a green tree on the beach with white sand.
Cayo Jutias, Cuba. ., licencja: shutterstock/By jackbolla
Poprzedni

TOP 15 najlepszych hoteli dla rodzin na wyspie Aruba

Zwiedzanie Historycznego Parku Wojskowego w Hawanie

Następny

Dodaj komentarz