TOP 10 najlepszych hoteli All-Inclusive w Negril

Tagi , , , , , , ,

Najlepsze hotele All-Inclusive w Negril? Negril to niewielkie miasteczko na Jamajce, które na przestrzeni ostatnich lat stało się jednym z najpopularniejszych kurortów wakacyjnych. Nie da się bowiem ukryć, że zachwyca ono swoim tropikalnym klimatem, a jednocześnie daje nam świetne możliwości do korzystania z pięknej pogody. W Negril znajdziemy nie tylko niesamowitą przyrodę, ale także przepiękne plaże oraz cały szereg innych atrakcji. Co jest jednak najważniejsze, nie zabraknie nam tam także świetnie przygotowanej bazy gastronomicznej oraz noclegowej. Wobec tego, jakie jest absolutne TOP10 hoteli? Jakie są najlepsze hotele all inclusive w Negril?

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Sandals Negril

Na pierwszym miejscu w zestawieniu TOP10 najlepsze hotele all inclusive w Negril trzeba wymienić hotel Sandals Negril. Jest to pięciogwiazdkowy hotel butikowy, który zagwarantuje wszystkim gościom wypoczynek z uwzględnieniem zdecydowanie najwyższych standardów. Jest to hotel all inclusive, jednak przeznaczony jest on tylko i wyłącznie dla gości dorosłych. O czym z pewnością warto pamiętać. Goście mogą angażować się tam w różnorodne sporty wodne, snorkeling, a także wypoczywać na piaszczystym fragmencie prywatnej plaży. W tym hotelu nie zabraknie gościom także innych udogodnień. Popularne są gabinety z masażem oraz pokoje zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami. Taki hotel w Negril z pewnością zasługuje na naszą uwagę.

Beaches Negril Resort and SPA

Na drugim miejscu naszych najlepszych hoteli all inclusive w Negril znalazł się Beaches Negril Resort and SPA. Jak łatwo można się domyślić, jest to kolejny, pięciogwiazdkowy hotel, który ma nam nieskończenie wiele do zaoferowania. Warto w tym momencie mieć jednak na uwadze to, że hotel ten posiada cały koncept dziecięcy i jest przyjazny rodzinom. Dorośli wraz ze swoimi maluchami mogą korzystać z luksusowego SPA. A także skorzystać z basenów oraz całego szeregu innych atrakcji, jakie zostały dla nich przygotowane. 

Couples Swept Away

To kolejny hotel all inclusive w Negril, który przeznaczony jest dla gości dorosłych – od 18 – stego roku życia. Jak sama nazwa hotelu wskazuje, jest on głównie przeznaczony dla par. Ze względu na swój romantyczny i unikalny wydźwięk. Znajduje się on tuż przy Seven Mile Beach, czyli jednej z największych plaży w Negril. Pokoje zostały zaaranżowane w taki sposób, by gwarantowały one panoramiczne widoki na morze. Warto również w tym momencie wspomnieć, że w tym hotelu można korzystać z luksusowego SPA, prywatnego basenu, a także z szeregu innych udogodnień.

The Caves

The Caves to hotel zaaranżowany zgodnie ze stylem „rasta” i został malowniczo wkomponowany w wapienne skały klifów w Negril. Najlepsze hotele hotele All-Inclusive w Negril – nie mogło go zabraknąć. Oferuje on zakwaterowanie w 12 prywatnych domkach oraz pokojach. Goście mogą ze swoich okien podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na bezkresny horyzont morza. Co więcej, z hotelu prowadzi wąska ścieżka tuż na piękną plażę. The Caves to również pięciogwiazdkowy resort, który dodatkowo może pochwalić się niezwykle bogatą ofertą all inclusive.

Westender Inn

Westender Inn to kolejny hotel, którego nie mogło zabraknąć na naszej liście TOP 10 najlepszych noclegów all inclusive w Negril. Hotel ten znajduje się tuż przy samej plaży i oferuje nam zakwaterowanie w luksusowych pokojach oraz dostęp do basenu. Jak łatwo można się domyślić, hotel ten został oceniony na pięć gwiazdek i zaliczany jest do grona obiektów butikowych. Trzeba w tym momencie podkreślić, że obsługa hotelowa oraz standardy w tym hotelu stoją na najwyższym poziomie. Goście mogą korzystać z całego szeregu udogodnień – w tym także z lokalnej restauracji. Jest to również resort przyjazny rodzinom, więc maluchy również mogą korzystać z zakwaterowania i jednocześnie świetnie się bawić.

Azul Beach Resort Negril by Karisma

Kolejnym obiektem noclegowym na liście TOP10 hoteli all inclusive jest Azul Beach Resort Negril by Karisma. Ten hotel również został oceniony na pięć gwiazdek i może on zaoferować każdemu z gości maksymalnie wysokie standardy. Hotel ten dodatkowo zlokalizowany jest tuż przy słynnej Seven Mile Beach więc goście obiektu mogą cieszyć się praktycznie bezpośrednim dostępem. Zakwaterowanie to nowoczesne i w pełni wyposażone pokoje, które oferują gościom wszystko to, czego mogą oni sobie tylko życzyć. Obsługa hotelowa działa praktycznie przez całą dobę i stoi na wyjątkowo wysokim poziomie. Warto także wspomnieć o tym, że hotel ten jest przyjazdny dla rodzin z dziećmi, więc maluchy mogą korzystać tutaj z całego szeregu atrakcji i mogą się świetnie bawić wraz z rodzicami.

Roayalton Negril

Royalton Negril często uznawany jest za najbardziej luksusowy hotel w kurorcie. Oczywiście reprezentuje on sobą najwyższą jakość oraz najwyższe standardy zakwaterowania. Jest to pięciogwiazdkowy hotel, który dodatkowo wyróżnia się bogatą ofertą all inclusive. Goście tego hotelu mają do dyspozycji przede wszystkim wyjątkowo przestronny basen oraz tarasy słoneczne. Co ciekawe, Royalton Hotel został podzielony na trzy główne części – znajdziemy tam wydzielone miejsce dal rodzin z dziećmi, dla osób dorosłych, a także miejsce, które nie zobowiązuje nas do tego, byśmy nosili ubrania. Jak więc widać Royalton Negril to hotel, który powinien spełnić oczekiwania każdego z nas. W obiekcie działa także kilka restauracji oraz barów, co dodatkowo podnosi jego wyjątkową atrakcyjność. Royalton Negril z całą pewnością warto uwzględnić podczas planowania wakacji w Negril!

Sunset at the Palms Resort

Sunset at the Palms Resort to jeden z najbardziej luksusowych i pięciogwiazdkowych hoteli w Negril. Znajduje się on dosłownie między drzewami palmowymi, które rzucają naturalny cień i pozwalają się gościom nieco schronić przed palącymi promieniami jamajskiego słońca. Obiekt ten można śmiało zakwalifikować w zestawienie „najlepsze hotele All-Inclusive w Negril”. Co więcej, hotel ten zagwarantuje nam dostęp do szeregu udogodnień, jakie tylko możemy sobie wyobrazić. Przede wszystkim do dyspozycji jest palmowy ogród, prywatny basen, a także i jamajskie SPA. Warto zauważyć, że w tym obiekcie noclegowym możemy także spokojnie korzystać z kilku restauracji oraz innych miejsc relaksu i rozrywki. Hotel ten oferuje zakwaterowanie w luksusowych domkach, jednak warto również pamiętać o tym, że jest to hotel przeznaczony tylko i wyłącznie dla gości dorosłych – powyżej 18 – stego roku życia. Maluchy niestety nie będą mogły być jego gośćmi. 

Samsara Cliff Resort

Kolejnym obiektem noclegowym na naszej liście TOP10 najlepszych hoteli all inclusive w Negril jest Samsara Cliff Resort. Jak łatwo można się domyślić, jest to kolejny, pięciogwiazdkowy obiekt noclegowy, który zagwarantuje nam dostęp do całego szeregu udogodnień. Jednak to, co dla wielu gości może być najważniejsze, to sam fakt, że hotel ten znajduje się tuż przy samej plaży i oferuje pokoje z panoramicznymi widokami na morskie wybrzeże. Oczywiście na tym luksusy tego hotelu jeszcze się nie kończą. Goście mogą bowiem korzystać w pełni z przestronnego basenu oraz kilku tarasów słonecznych. Hotel gwarantuje im także dostęp do kilku luksusowych restauracji oraz barów. Cały obiekt posiada 52 nowocześnie urządzone pokoje, które spełniają bez wątpienia najwyższe standardy zakwaterowania. Oczywiście przygotowane są także i inne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Więc z pewnością warto ten hotel wziąć pod uwagę.

Ocean Cliff Hotel Negril Limited

Szukasz hasła „najlepsze hotele All-Inclusive w Negril”? Sprawdź Ocean Cliff Hotel Negril Limited to kolejny i ostatni już obiekt na naszej liście TOP10 najlepszych hoteli all inclusive w Negril. Jak łatwo można się domyślić, również jest to hotel pięciogwiazdkowy, który oferuje nam maksymalnie wysokie standardy zakwaterowania. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że znajduje się on tuż przy samej plaży, a goście mają do niej bezpośredni dostęp. Co więcej mają oni również przyjemność korzystania z luksusowych gabientów masażu, SPA, przestronnego basenu. A także kilku restauracji i barów z kolorowymi drinkami. Ten hotel jest całkowicie przyjazdny rodzinom z dziećmi, więc mogą oni tam śmiało się wybrać. Hotel prowadzi się zgodnie z zasadami przyjaznymi dla środowiska naturalnego.

Poprzedni

Co kupić na Jamajce i jakie pamiątki przywieźć?

Wakacje Cayo Santa Maria – zwiedzanie, hotele, noclegi, plaże

Następny

Dodaj komentarz