TOP 10 najlepszych hoteli All-Inclusive w Ocho Rios

Tagi , , , , , ,

Ocho Rios to jedno z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc na Jamajce. Choć w kurorcie tym na co dzień mieszkanie nieco poniżej 10 tysięcy osób, to jednak w sezonie turystycznym miasteczko to wyraźnie się zapełnia. Nie da się bowiem ukryć, że ma ono wiele do zaoferowania turystom. To właśnie tam znajdziemy najbardziej rajskie plaże, krystalicznie czyste wody oceanu, a także niezliczony szereg innych atrakcji. Co więcej, Ocho Rios na Jamajce pozwoli każdemu z nas spełnić marzenia o egzotycznych i niezapomnianych wakacjach. Jest to rajskie miejsce, w którym możemy się nie tylko zrelaksować, ale także możemy się również świetnie bawić. Jednakże kluczem do sukcesu w tym momencie staje się nic innego, jak tylko znalezienie dla siebie idealnego noclegu. Wobec tego, które hotele w Ocho Rios można zaliczyć do TOP10 najlepszych z all inclusive?

Dunn's River Falls in Ocho Rios, Jamaica
Dunn's River Falls in Ocho Rios, Jamaica, licencja: shutterstock/By gmeland
Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

1. Couples Sans Souci

Ten hotel zdecydowanie zasługuje na pierwsze miejsce na liście TOP10 najlepszych hoteli all inclusive w Ocho Rios. Jeśli zastanawiamy się dlaczego, wówczas warto jedynie wspomnieć o tym, że posiada on własną grotę mineralną, która jest w pełni udostępniona dla gości hotelu. Jest to jeden z najbardziej luksusowych i jednocześnie romantycznych noclegów, jakie tylko można znaleźć w Ocho Rios. Oferuje on zakwaterowanie w ponad 150 pokojach – każdy z nich może pochwalić się najwyższymi standardami. Goście tego hotelu dodatkowo mogą korzystać z szeregu innych udogodnień. Do ich dyspozycji został oddany basen, a także tarasy słoneczne oraz miejsca wypoczynkowe. Dodatkowo dla gości przygotowane zostało również luksusowe SPA oraz cały szereg innych udogodnień. Bez wątpienia jest ot jeden z najlepszych hoteli all inclusive w Ocho Rios.

2. Sandals Royal Plantation

Sandals Royal Plantation to kolejnych hotel w Ocho Rios, który zasługuje na to, by znaleźć się na naszej liście TOP10 najlepszych obiektów noclegowych all inclusive. Bez wątpienia w tym hotelu możemy liczyć na najwyższe, możliwe standardy. Hotel oferuje 74 pokoje, które zostały przygotowane w ten sposób, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Hotel ten znajduje się bezpośrednio przy samej plaży, a mimo tego w dalszym ciągu gwarantuje turystom dostęp do basenu i szeregu innych udogodnień. Warto wspomnieć, że ten hotel przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla gości dorosłych – który ukończyli co najmniej 18 – naście lat. Dorośli mogą także korzystać z przygotowanych tam dla nich atrakcji w postaci różnorodnych sportów wodnych i nie tylko. 

3. Jamaica Inn

Ten hotel również zasługuje na nasze uznanie, szczególnie jeśli poszukujemy jednego z najlepszych obiektów noclegowych w Ocho Rios na Jamajce. Jest to pięciogwiazdkowy obiekt noclegowy, który również zaoferuje nam maksymalnie wysokie standardy zakwaterowania. Możemy w nim nie tylko korzystać z prywatnego basenu, ale także mamy bezpośredni dostęp do plaży. Jamaica Inn jest hotele butikowym, a to oznacza, że został on zaprojektowany w taki sposób, by spełniać największe wymagania każdego z turystów. Znajdziemy tam wyjątkowo przestronny basen bez krawędzi, z którego możemy podziwiać malownicze widoki na ocean, a także SPA i tarasy wypoczynkowe. Co więcej w Jamaica Inn znajdziemy również kilka restauracji oraz barów, więc każdy z nas powinien być zadowolony.

4. Bahia Principe Luxury Runaway Bay – Adults Only – All Inclusive

Ten hotel również znajdziemy w Ocho Rios i również możemy być pewni tego, że zagwarantuje on nam wypoczynek z uwzględnieniem maksymalnie wysokich standardów. Jest to pięciogwiazdkowy i wyjątkowo luksusowy hotel, który zadba z przyjemnością o dosłownie każdy aspekt naszego wypoczynku. Hotel ten znajduje się bezpośrednio przy najpiękniejszej i najsłynniejszej plaży tego kurortu. Dodatkowo w Bahia Principe Luxury Runaway Bay – Adults Only – All Inclusive oferuje nam również dostęp do luksusowego basenu oraz całego szeregu innych udogodnień. Hotel ten posiada niezwykle bogatą ofertę all inclusive, a jednocześnie jest on przeznaczony tylko i wyłącznie dla dorosłych gości.

5. Sandals Ochi Beach Resort

Sandals Ochi Beach Resort to kolejny obiekt noclegowy, który zalicza się do TOP10 najlepszych hoteli all inclusive w Ocho Rios. Hotel ten został oceniony na pięć gwiazdek. I co więcej, został on zaprojektowany w ten sposób, by turyści mogli poczuć się jak wielkoformatowe gwiazdy. W Sandals Ochi Beach Resort możemy spać zarówno jak najbliżej dzikiej dżungli, a także jak najbliżej oceanu. Malownicza lokalizacja z całą pewnością robi ogromne wrażenie. Hotel oferuje ponad 500 pokoi, z których każdy jest zaaranżowany zgodnie z najwyższymi standardami. Ofeurją one także panoramiczne widoki na ocean. Sam hotel zalicza się z pewnością  do najbardziej luksusowych i jest on dodatkowo przyjazny rodzinom z małymi dziećmi.

6. Hotel Riu Ocho Rios

Również śmiało możemy zaliczyć do tych, które faktycznie sa jednymi z najlepszych w kurorcie. Hotel ten jest obiektem pięciogwiazdkowym i  – co warte jest podkreślenia – jest to jeden z największych obiektów hotelowych prawdopodobnie na całej wyspie. Posiada on bowiem ponad 900 świetnie urządzonych pokoi. Większość z nich oferuje nam panoramiczne widoki na ocean i najwyższe standardy. Dodatkowo hotel gwarantuje nam również dostęp do basenu oraz bezpośrednie zejście na plażę. Możemy tam nawet korzystać ze specjalnie przygotowanego parku wodnego, co z pewnością jest jedną z większych atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

7. Couples Tower Isle

Jeśli liczymy na to, że w Ocho Rios spędzimy niesamowity i romantyczny wyjazd we dwoje, wówczas najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie zatrzymanie się w hotelu Couples Tower Isle. Jest to fenomenalny resort dla par – i nie tylko, który został oceniony na pięć gwiazdek. Jest to hotel all inclusive, który usytułowany jest na cyplu wchodzącym do oceanu. Warto również mieć na uwadze to, że w hotelu tym uzyskamy dostęp do luksusowego SPA, basenu, a także restauracji i szeregu innych udogodnień. Takiego wypoczynku z pewnością nie będziemy mogli zapomnieć przez dłuższy czas.

8. Moon Palace Jamaica

Kolejnym hotelem all inclusive w Ocho Rios jest Moon Palace Jamaica. Bez wątpienia na ten resort koniecznie musimy zwrócić uwagę. Szczególnie jeśli zależy nam na tym, by wypoczywać w zgodzie z najwyższymi standardami. Jak łatwo można się domyślić, jest to kolejny, pięciogwiazdkowy hotel. Który będzie idealny dla każdego, nawet dla rodzin z małymi dziećmi. Oferuje on zakwaterowanie w apartamentach z panoramicznymi widokami na ocean. Dodatkowo w hotelu działa restauracja, a sami goście mają dostęp do całego szeregu innych udogodnień.

9. Jewel Dunn’s River Beach Resort & Spa

To jeden z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych hoteli w Ocho Rios. Oferuje on bezpośredni dostęp do plaży, a także malowniczy basen , który z kolei gwarantuje prywatną i spokojną atmosferę. W Jewel Dunn’s River Beach Resort & Spa możemy liczyć na zdecydowanie najwyższe standardy zakwaterowania. Znajdziemy tam bowiem kilka restauracji, a także cały szereg innych udogodnień. Warto jednak pamiętać, że ten wyjątkowy i luksusowy Jewel Dunn’s River Beach Resort & Spa jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla gości dorosłych. 

10. Beaches Ocho Rios a Spa & Golf – All Inclusive

To już ostatni hotel w Ocho Rios, który możemy umieścić na liście TOP10 najlepszych obiektów noclegowych all inclusive. Znajduje się on jedynie 300 metrów od plaży. Jednak oferuje gościom dostęp do luksusowego basenu oraz do całego szeregu innych udogodnień. W tym hotelu można więc liczyć na zdecydowanie najwyższe standardy zakwaterowania, a także na dostęp do całego szeregu innych udogodnień. Najważniejszym z nich jest chociażby pole golfowe, a także dostęp do wyjątkowo luksusowego SPA. Resort jest przeznaczony zarówno dla osób dorosłych jaki i dla rodzin z małymi dziećmi. Wszyscy będą mogli się tam świetnie bawić, a obsługa hotelowa zadba o to, by nikomu z nas niczego nie zabrakło. To jeden z lepszych obiektów noclegowych w Ocho Rios.

Poprzedni

Hotele Santa Clara – lista TOP rekomendowanych noclegów

TOP 15 najlepszych hoteli dla rodzin na Jamajce

Następny

Dodaj komentarz