TOP 15 atrakcji na wyspie Gwadelupa, co zobaczyć i zwiedzić

A cascade in the tropical forest of Basse Terre, Guadeloupe

Gwadelupa jest miejscem pełnym niezwykłych atrakcji i pięknych zakątków, które czekają na to, aby zostać odkryte przez podróżnych z całego świata. Ten francuski departament zamorski zachwyca swoją różnorodnością przyrodniczą, bogatą kulturą oraz fascynującą historią. W tym artykule przedstawimy TOP 15 atrakcji na Gwadelupie, które warto … Zobacz więcej »

Hotele Gwadelupa – lista TOP rekomendowanych noclegów

Panoramic landscape view of Terre de Haut, Guadeloupe.

Na archipelagu Gwadelupy znajduje się wiele hoteli dostosowanych do gości o różnych preferencjach i możliwościach. W tym artykule zostanie przedstawiona lista TOP rekomendowanych noclegów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających turystów. Najlepsze hotele w Gwadelupie z widokiem na morze Hôtel La Christophine (Saint-François) Jeśli chodzi … Zobacz więcej »

Gotowy plan wycieczki objazdowej po Gwadelupie

Moon jellyfish with tropical fish and corals

Gwadelupa jest miejscem, które warto odwiedzić w ramach dobrze zorganizowanej wycieczki objazdowej. Poniżej zostaną przedstawione zróżnicowane atrakcje, dostępne na archipelagu, które każdemu przypadną do gustu. Przygodę zaczniemy od akwarium w miejscowości Gosier na południu wyspy Grande-Terre, a skończymy przy wodospadach w północnej części wyspy Basse-Terre, … Zobacz więcej »